SarkaS porcelán

Porcelánová dóza - Alchemilla

Porcelánová dóza - Alchemilla Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

SarkaS porcelán

Porcelánová dóza - Alchemilla

Elegantní porcelánová dóza s dekorativní úchytkou rozzáří střed stolu. Funguje jako magnet. Když jedete kolem, přitáhne váš pohled. S dekorativní úchytkou dekorovanou platinou a zlatem.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Slovo "Alchemilla" jsem si vypůjčila od středověkých alchymistů, kteří při hledání zlata a "kamene mudrců" používali tzv. nebeskou rosu – kapky vody, nápadně se třpytící na listech kontryhele. Svědčí o tom i rodový název kontryhele "Alchemilla". Dóza je vyrobená z čistě bílého porcelán pálený na 1400°C. Zlato a platina vypálena na 780°C. Jediný originál. Signováno značkou SarkaS porcelán. Rozměry: šířka 11 x 11 cm, výška i s víčkem 8,5 cm, výška dolní části 5,5 cm. Dóza je uvnitř glazovaná. Víčko přesně sedí, díky do sebe zapadajícímu zámečku. Porcelán velmi pečlivě balím do kartonové dárkové krabičky. Ráda napíšu ručně psané věnování. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.