SarkaS porcelán

Porcelánová brož, spona na šátek - Leaves

SarkaS porcelán

Porcelánová brož, spona na šátek - Leaves

Výrazná elegantní porcelánová brož z kolekce "Leaves" dekorovaná zlatem. Můžete ji použít k oživení oděvu, jako brož na kabát, a díky své velikosti, i jako dekorativní sponu na šátek.

800 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (27.2.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Brož pro ženy milující vyváženost, hladké linie a jemný kontrast. Velikost: 6,2 x 2,8 cm. Brož je dutá a lehká, váží cca 11g. Ručně dekorováno pravým lesklým zlatem na porcelán, které je vypáleno na 780°C. Bižuterní špendlík 5 cm z nerezové oceli s pojistkou proti rozevření, pevně přilepen k porcelánu kvalitním dvousložkovým epoxidovým lepidlem. Lze využít i jako sponu na šátek. Šperky zasílám v elegantní dárkové krabičce z kvalitního, pevného kartonu.    

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.