Bára Severin Underwear

Podprsenka na míru

Bára Severin Underwear

Podprsenka na míru

* Už tě nebaví škrtit se v kosticích, potit se v polyesteru? * Chceš zažít to úžasné pohodlí v luxusním prádle šitém na míru z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů? * Toužíš cítit se sebevědomě kdykoliv prádlo oblékneš? Dopřeješ si ten LUXUS v podprsence na míru! Navrhnu Ti podprsenku, která Ti skvěle padne, bude ti příjemná na dotek a celodenní nošení. Ve které vydržíš tak dlouho, jak budeš potřebovat, bez nepříjemného pocitu sevření. Podprsenku, která dodá oporu i velkým prsům bez nepohodlných kostic. Pro jaká prsa je podprsenka na míru určena? Léta navrhuji prádlo na míru pro všechny velikosti vašich úžasných těl. Je jedno jestli máš prsa velká nebo malá či každé jiné. V tom je to kouzlo tvorby na míru, prádlo vždy skvěle padne! Nabízím možnost fittingu na dálku nebo osobně u mě ve studiu v Poděbradech. Vybereme spolu to pravé řešení pro Tebe. Kvalitní spodní prádlo je nejvyšším projevem sebelásky! Chceš tu nejlepší péči pro sebe? Víš, že když do sebe investuješ, vždy se Ti to vrátí? Kombinace barev červená, broskvová a zlatá je pro mě ztělesněním úspěchu, hojnosti, radosti a ženskosti. To vše z tebe bude vyzařovat, když prádlo oblékneš.

8900 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.4.2024)
Doprava od 129 Kč
Doprava od 129 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Kdo je Bára Severin?  Jsem designérka luxusního spodního prádla na míru s desetiletou praxí. Vždy hledám vyvážené řešení pro pohodlí, zdraví i sebevědomí mých zákaznic. Zda potřebuješ diskrétní kousek nebo naopak nápaditý design zářící energií či sexy vzhled. Jsem tu, abych podpořila Tvé sebevědomí i Tvé pohodlí. U mě si nemusíš vybírat. Jde to ruku v ruce dohromady. Velký důraz kladu na padnoucí střih a také původ materiálu, abych Ti mohla dodat produkt bez škodlivé chemie. Dbám na udržitelnost a preferuji lokální výrobu látek. Bambusový úplet je vyroben z volně rostoucího bambusu. Takto rostoucí bambus není nijak chemicky ošetřován. Můžeš si u mě vybírat z těchto úžasných materiálů: Bio bavlnu, bambus, merino nebo hedvábí často zdobené pohodlnou pružnou krajkou z Čech či Evropy. Tak aby její výroba podléhala nejpřísnějším Evropským standardům. Pečlivě si vybírám materiály ve specifikaci a gramáži takové, aby jejich nošení bylo absolutně komfortní. Budeš mít pocit, že tě materiál doslova hladí a hýčká. Dodání na objednávku: 2 - 3 měsíce. Prádlo se pere ručně ve vlažné vodě, maximální teplota do 30° C. Doporučujeme pro zachování vysoké kvality materiálů ekologické prací prostředky jako Sonett nebo Bio D. Design by Bára Severin. Šité v České Republice.

Milá ženo, 

vítám Tě na mém e-shopu, kde můžete objednávat to nejpohodlnější spodní prádlo na míru. Jsem designérka, máma tří dětí, která kojí v kuse už skoro 9 let :). Znám potřeby žen se skutečnými křivkami, s měnícími se těly během mateřství a přenáším své zkušenosti do tvorby spodního prádla i pro vás. 

Prádlo navrhuji už od roku 2012. Celé to původně vzniklo jako má vlastní potřeba v prvním těhotenství, abych měla krásné prádlo podporující mé ženství a zároveň pohodlné kousky, které nikde neškrtí. Pro ženy skutečných tvarů, pro prsa, která mají za sebou kojení dětí.

Dokážu najít to správné řešení pro každou ženu, ať už máš křivky Věstonické venuše nebo jsi drobná a hubená.

Každý střih je navržený a otestovaný mnou a dalšími ženami, tak abych Ti mohla předat prádlo, které je nejen krásné, ale i funkční. Neboj se mi napsat a poradit se o vhodném výběru právě pro Tebe. Neváhej zůstat se mnou v kontaktu buď registrací na e-shopu nebo třeba sledováním na Instagramu nebo Facebooku. ------- Potřebuješ podprsenku ve které vydržíš tak dlouho, jak budeš potřebovat, bez nepříjemného pocitu sevření? Podprsenku, která dodá oporu velkým prsům i bez nezdravých kostic?

Proto už léta navrhuji spodní prádlo na míru. Vždy hledám vyvážené řešení pro pohodlí, zdraví i sebevědomí mých zákaznic – zda potřebují diskrétní kousek nebo naopak nápaditý design zářící energií a sexy vzhled.

Pokud i Ty toužíš po podprsence, která Tě podpoří, budeš ji s láskou nosit a dlouho Ti vydrží, objednej si jí. Na základě konzultace spolu vybereme vhodný střih právě pro Tebe! ♥️

Jsem tu, abych podpořila Tvé sebevědomí i Tvé pohodlí. U mě si nemusíš vybírat. Jde to ruku v ruce dohromady. Velký důraz kladu na padnoucí střih a také původ materiálu, abych Ti mohla dodat produkt bez škodlivé chemie. Dbám na udržitelnost zvolených materiálu a jejich původ. Preferují lokální výrobu látek. 

Velmi ráda používám Bio bavlnu, bambusový úplet, merino vlnu či hedvábí často zdobené pohodlnou pružnou krajkou z Čech či Evropy. Tak aby její výroba podléhala nejpřísnějším evropským standardům.

Chceš ty nejpohodlnější kalhotky, ve kterých bude Tvá Yoni moci volně dýchat?

Které tě budou svým materiálem hladit celý den? – Navrženy pro správné fungování lymfy bez gumiček v tříslech. – S možností všité intimky pro obzvlášť šťavnaté :)

Design by Bára Severin Šité v České republice.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce