masha

pistáciová sukně

pistáciová sukně Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

masha

pistáciová sukně

Půlková sukně v mini délce z jemného mušelínu a hebkého hedvábného habutaje. Pracovně ji říkám pistáciová jednohubka. Je to ten nejkratší kousek v mé nabídce a pro mě osobně i ten nejodvážnější. Ale i tuhle krátkou verzi jsem bez problému zvládla a můžu říct, že se sukně velice příjemně nosí. Kdo mě zná osobně, tak ví, že nejkratší sukně v mém šatníku, je pod kolena. Je podšitá hedvábnou podšívkou, takže má i svá pravidla údržby. Potřebuje velmi šetrnou péči. Jednoduše řečeno, nelze ji jen tak hodit do pračky. Více informací o údržbě naleznete v podrobném popisu níže.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
  • materiál vrchní materiál: mušelín/100 % bavlna, podšívka: habutaj/100 % přírodní hedvábí
  • barva pistáciová/champagne
  • péče pozor, pozor sukně potřebuje šetrnou péči čistírny, rozhodně nedoporučuji prát v pračce, hedvábí je velmi choulostivé. Můžete případně vyzkoušet jemné ruční praní ve vlažné vodě a se šetrným pracím přípravkem určeným pro hedvábí nebo vlnu. Při žehlení používat nízkou teplotu, aby se hedvábí nespálilo.

VELIKOSTI ODĚVU

půlkolová sukně

 velikost M

obvod pasu: 70 cm

obvod sedu: 116 cm 

délka sukně: 44 cm

Tvorba značky masha je velmi jemná a decentní se špetkou křehké ženskosti ukryté v drobných detailech. Tvořím s respektem k řemeslu, inspiraci často čerpám v tradici, která mi je hodně blízká. Tvořím pro ty, kteří uznávají podobné hodnoty a je jim blízký zodpovědný vztah k udržitelné módě.

S láskou tvořím, s láskou pak i nosím.

celý profil tvůrce