Nikoleta Maria

Pečený čaj | lesní ovoce 60g

Pečený čaj | lesní ovoce 60g Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Nikoleta Maria

Pečený čaj | lesní ovoce 60g

Naše pečené čaje jsou vyráběny bez přidání cukru - pouze z ovoce a koření. Oceníte je především v zimním období, kdy Vás kouzelně zahřejí. Využít je můžete samozřejmě i v létě, kdy z nich vytvoříte výbornou limonádu plnou ovoce. K přípravě čaje potřebujete pouze 200ml - 500ml horké vody - dle chuti. K přípravě limonády potřebujete 200ml - 500ml studené vody - taktéž dle chuti.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Hmotnost: 60g Složení: maliny, ostružiny, višně, borůvky, jahody, šťáva z citrónů, šťáva z pomerančů Doporučené ředění: 2 - 5 dcl horké vody. Skladování: Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4 dnů. Vyrobeno v ČR. Výrobce: Jakub Trčka, IČ: 76443132, tř. 1. máje 1619, 753 01 Hranice

Značka Nikoleta Maria vznikla v roce 2017, kdy se majitel (Jakub) rozhodl vyrobit pro svou malou dcerku Nikolku sladkou pochoutku, kterou jí bude moci dát bez výčitek - marmeládu s vysokým podílem ovoce a nízkým podílem cukru. Produkty oceněny certifikátem Moravská brána - regionální produkt. Cílem je vyrábět z kvalitních surovin, které budou co nejméně znehodnoceny a bude tak zachována jejich přirozená chuť. Vše vyrábíme a balíme ručně, s láskou.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce