Kar.Ma - produkty z washpaperu

OBAL NA OČKOVACÍ PRŮKAZ - ČERNÝ

obal-na-ockovaci-prukaz-cerny-udrumi.cz-1.jpg Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Kar.Ma - produkty z washpaperu

OBAL NA OČKOVACÍ PRŮKAZ - ČERNÝ

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Designový obal na dětské doklady se jménem vašeho děťátka Jste novopečený rodič? Pak vám rozhodně nesmí chybět náš stylový očkobal, díky kterému budete mít všechny dokumenty vašeho dítka na jednom místě. Najdete v něm spoustu přihrádek, kam se vejde očkovací průkaz, kartička pojištěnce a další doklady, které už od narození vaše miminko potřebuje. Očkobal je vyrobený z ekologického washpaperu, který je odolný a snadný na údržbu. Roztomilým detailem, který dělá z očkobalu dokonale personalizovaný produkt, jsou dřevěné korálky se jménem nebo přezdívkou vaší ratolesti. To nám prosím nezapomeňte napsat do poznámky. :) Obal na očkovací průkaz šijeme kompletně v České republice. Materiál: Washpaper standard (pratelný tvrdší papír, hladký povrch), kovové komponenty, gumička, dřevěné korálky (0,7 × 0,7 mm). Washpaper je vyroben z celulózových vláken, odpadního dřeva a latexu. Proces výroby splňuje principy ekologické produkce podle mezinárodních standardů GOTS (Global Organic Textile Standard) a nese certifikát FSC (Forest Stewardship Council).   Rozměry: Výška zavřeného obalu je cca 16,5 cm a na šířku má cca 11 cm. Barva obalu: černá.  Barva gumičky: Máme k dispozici 17 barev (viz fotka v galerii), stačí si jen zvolit v objednávce.  Péče: Je naprosto jasné, že se vám obal při používání může umazat. Ale nemějte starosti, washpaper se skvěle udržuje - stačí otřít vlhkým hadříkem. Jestli ho chcete vyčistit ještě důkladněji, můžete ho ručně vymáchat v mýdlové vodě nebo vyprat v pračce na 40 °C (nezapomeňte zvolit šetrný program s nízkými otáčkami). Obal narovnejte a nechte uschnout ve vodorovné poloze. Jestli si přejete opravdu hladký povrch, vyžehlete ho na nízký stupeň (ideálně přes tenkou látku, např. látkovou plenku). Pokud jste fanoušky trendy strukturovaného designu, nechte obal uschnout „pomačkaný“. Na obal nepoužívejte bělicí přípravky a nesušte ho v sušičce. TIPY OD KARMY: Očkobal poslouží vašemu dítku, ale i vám. Můžete ho totiž použít jako obal na jakékoliv doklady, které potřebujete mít hezky pohromadě.    A jak šel čas s naším nejprodávanějším produktem očkobalem si můžete přečíst na našem blogu.  *Washpaper je přírodní materiál, takže se jednotlivé barvy mohou mírně lišit od těch na fotkách.

Kar.Ma = Karolína a Markéta.

Sestřenice a mámy, které dělají věci jinak. Tvoříme produkty z washpaperu, s minimálním odpadem.  

Chceme ulehčit život a potřeby maminek a dětí, knihomolů a všem, kteří mají rádi jednoduchý design, naší planetu, sebe a ocení české výrobky.

Zaměřujeme se především na doplňky z materiálu washpaper tzv. veganské kůže. Materiál vzniká smícháním přírodního latexu a celulózy (ta vzniká jako odpad při zpracování dřeva).

Plníme si vlastní sny a vaše potřeby. 

Věříme, že co dáš, to dostaneš.

Karolína a Markéta

A hlavně karma je zdarma. A u nás si ji vylepšíte. ;-)

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.