The Mood

Mušelínové letní šaty Summer dream/ Sun

The Mood

Mušelínové letní šaty Summer dream/ Sun

Vzdušné letní šaty jsou lehce antického střihu, s podkasáním na gumičku v oblasti zvýšeného pasu a s délkou lehce nad kolena. Tyhle Vás pronesou vlnou léta.

2400 Kč
Dostupnost:  Na objednávku
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bio bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Vzdušné šaty v hořčičně žluté barvě jsou lehce antického střihu, s podkasáním na gumičku v oblasti zvýšeného pasu, s délkou lehce nad kolena... tyhle Vás pronesou vlnou léta.

Délka 104 cm, na objednávku lze i dlouhé.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce