The Mood

MoodBAG kabela nr.3 Black/yellow

The Mood

MoodBAG kabela nr.3 Black/yellow

Tvářīm se možná trochu koženě, ale nenech se zmást, I vegani mě žerou...Do města stylově - se superlehkou novinkou z kolekce Moodbags - crossbody kabelou z pratelného papíru. Součástí je vnitřní organizér s dvěma malými kapsami a karabinou na klíče. Na všechny nezbytnosti co rády taháte sebou i na přīpadný nákup je tahle kabela skvělá parťačka. Jako mladší sestra Moodbag vaků nr.1 a nr.2 nabízí opět osvědčenou vyjímečnost materiálu a jednoduchost linií. A unese opravdu dost. Ulovte si ji ve variantě černé, šedé nebo hutnější hnědo-olivové, a v různých kombinacích barevných popruhů. NA DOTAZ. Washpaper je materiál z celulózových vláken z odpadového dřeva a přírodního latexu, s vlastnostmi kůže - pevný a odolný - a zároveň ekologický, a biologicky odbouratelný. Lze jej otřít, namočit, vyprat v mýdlové vodě, narovnat do tvaru a nechat volně uschnout. Rozměry: výška 40cm Šířka 38 cm Odepīnatelný popruh přes rameno.

2100 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.7.2024)
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce