FEELO

Luxusní pleťové máslo Cupuacu - pro jemnou a citlivou pleť - 30 ml

FEELO

Luxusní pleťové máslo Cupuacu - pro jemnou a citlivou pleť - 30 ml

Máslo cupuaçu, co se týče hydratace, nemá konkurenta. Cupuaçu poskytuje o více než 200 procent více vlhkosti než například bambucké máslo. Bylo zjištěno, že po nanesení cupuaçu, je pokožka zvláčněná až po dobu osmi hodin a to bez zanechání mastného filmu. Jako jedno z nejlepších zvlhčujících přírodních másel, je Cupuaçu ideálním produktem pro péči o pleť. Neuvěříte, jak dobře bojuje se stárnutím buněk, zlepšuje pružnost a zjemňuje pokožku, tak, že vypadá mladistvě a svěže.

845 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (29.5.2024)
Doprava od 85 Kč
Doprava od 85 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

MÁSLO CUPUAÇU

ku-pu-a-su

Máslo cupuaçu, co se týče hydratace, nemá konkurenta. Cupuaçu poskytuje o více než 200 procent více vlhkosti než například bambucké máslo. Bylo zjištěno, že po nanesení cupuaçu, je pokožka zvláčněná až po dobu osmi hodin a to bez zanechání mastného filmu. Díky hydrofilním vlastnostem je až čtyřikrát účinnější v utěsňování vlhkosti než již zmíněné bambucké máslo. Tento benefit zlepšuje pružnost vaší pokožky, ošetří jemná zranění a kosmetické vady. Jako jedno z nejlepších zvlhčujících přírodních másel, je Cupuaçu ideálním produktem pro péči o pleť. Neuvěříte, jak dobře bojuje se stárnutím buněk, zlepšuje pružnost a zjemňuje pokožku, tak, že vypadá mladistvě a svěže.

Kromě toho je cupuaçu účinnějsí a přirozenější nahradou lanolinu v přípravcích na péči o vlasy a nehty.

Obsah živin

Cupuaçu kromě vitaminů A, B a C, vápníku, selenu a aminokyselin obsahuje spoustu omega mastných kyselin a antioxidačních polyfenolů. Jako bonus navíc poskytuje ochrannou bariéru proti UV paprskům a pomáhá předcházet poškození kůže způsobeném sluncem.

Cupuaçu je velmi lehké máslo a netrvá to tak dlouho než se všechno vstřebá do vaší pokožky nebo vlasů. Hluboce vyživuje suché nebo křehké vlasy. Pokud nemáte rádi těžký pocit ve vlasech jako po bambuckém másle, zkuste cupuaçu jako vynikající alternativu.

Použití:Přiměřené množství másla naneste na rozehřátou pokožku po koupeli a vmasírujte.

Složení:máslo cupuacu, baobabový olej, arganový olej, máslo tucuma, zelený kávový olej, olej z jader z granátového jablka, olej z hroznových jader

Ingredients:Theoroma grandiflorum, Adansonia digitata, Argania spinosa, Astrocaryum vulgare seed butter, Coffea arabica seed, Punica granatum, Vitis vinifera

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce