Máma v lese

Lacláčky (dupačky) Lesní zvířátka vel. 62/68 62

Lacláčky (dupačky) Lesní zvířátka vel. 62/68 Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Máma v lese

Lacláčky (dupačky) Lesní zvířátka vel. 62/68 62

Rostoucí lacláčky (dupačky) s autorským vzorem lesních zvířátek

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Lacláčky Lesní zvířátka

Pohodlné lacláčky (dupačky bez ťapek) jsou ušity z kvalitního bavlněného úpletu s autorským vzorem lesních zvířátek od české designérky Markéty Králové. Lacláčky budou slušet klukům i holčičkám a poskytnou jim také maximální komfort a volnost v pohybu. Lacláčky jsou vhodné na jednorázové i látkové plenky. Díky prodlouženým nápletům na nohavicích a dvojím knoflíkům na laclech vydrží vaší holčičce dvě až tři velikosti.

Materiál:

bavlněný úplet 200 g/m2, 100% bavlna

hladký náplet 250 g/m2, 97% bavlna, 3% elastan

Všechny použité materiály mají certifikát Öeko Tex standart 100 - vhodné pro děti do tří let.

Stvořeno s láskou v srdci Krušných hor

S láskou k dětem a úctou k přírodě žiju i tvořím. Mou nekonečnou inspirací je domov, schovaný hluboko v horách, a důvěřivé oči mé dcery. V tomto krásném prostředí vzniká oblečení pro vaše děti: s citem, péčí a kouzlem detailu.

Uznávám principy slow fashion a zero waste, které pomáhají šetřit peněženku i životní prostředí. Součástí mé práce je vždy výběr těch nejkvalitnějších látek, které nesou označení Öeko Tex standard 100, často také v BIO kvalitě.

Mé oblečení s dětmi roste a leccos „ustojí“. Vydrží dokonce 2 až 3 velkosti a přitom si zachová vzhled i funkci; bez ohledu na to, jestli máte doma pohodáře, dobrodruha nebo rebela.

Během šití se držím zero west zásad; spotřebuji všechen materiál. I ty nejmenší zbytky látky mi projdou pod rukama a dělají pak radost coby drobné dekorace nebo třeba dárečky pro seniory v pečovatelských zařízeních.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce