Angellus

KRUŠNOHORSKÁ směs 200g

KRUŠNOHORSKÁ směs 200g Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Angellus

KRUŠNOHORSKÁ směs 200g

Posilující účinky na obranyschopnost organismu.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Balení: 200 g / 33 porcí

Bylinná směs plná přírodních vitamínů a minerálů s posilujícím účinkem na obranyschopnost organismu, vhodná k pravidelnému popíjení zejména v podzimním a zimním období.

Potlačuje bakterie a viry, chrání proti infekcím.

Složení: Arónie plod, Borůvka list, Černý bez květ, Echinacea kořen a nať, Jeřabina plod, Jablko, Ostružina list, Vřes nať s květem, Šípek plod drcený bez semen.

Nevhodné pro osoby užívající léky na ředění krve, pro těhotné a kojící ženy.

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce