CANDY SOAP

Vyživující krém pro zralou pokožku pomerančový s avokádovým máslem

CANDY SOAP

Vyživující krém pro zralou pokožku pomerančový s avokádovým máslem

Krém s přídavkem avokádového a kakaového másla skvěle vyživuje pokožku. Neobsahuje přidanou vodu – jako konzervant slouží vitamín E, který v organismu funguje jako účinný antioxidant. Mandlový olej hydratuje a navíc je šetrný i k dětské pleti. Vyživující krém Candy Soap s podmanivou pomerančovou vůní je ideální pro suchou a unavenou pleť. Přípravek se vyrábí výhradně z rostlinných složek, a proto je vhodný i pro vegany. Rádi byste své pleti konečně navrátili někdejší hebkost a svěžest? Vyzkoušejte ryze přírodní řešení. Vyživující krém zvláčňuje a regeneruje namáhanou pleť Bambucké a kakaové máslo zpomalují ztrátu vlhkosti a současně pokožku zvláčňují. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, antioxidantů a vitamínu E přispívá ke správné výživě pokožky, zvláště pokud je dlouhodobě namáhána a vystavena slunečnímu záření. Krém vhodný pro citlivou a suchou pleť se sklonem k akné. Dalším vydatným zdrojem vitamínů a minerálů důležitých pro udržení zdravého vzhledu pleti je avokádové máslo, díky němuž se krém po aplikaci velmi dobře vstřebává do kůže a nezanechává viditelné stopy. Pomerančová silice obsahuje vysoký podíl AHA kyselin, které mají anti-aging vlastnosti (pomáhají odvracet přirozený proces stárnutí pleti) a odstraňují pigmentové skvrny. Pomerančová vůně uklidňuje a dopřává pokožce potřebnou relaxaci. Objem: 50 g (+/- 10%)

345 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (19.6.2024)
Doprava od 90 Kč
Doprava od 90 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Persea Gratissima Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Citrus Sinensis Peel Oil (D-Limonene, Linalool, Citral).

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, avokádové máslo, mandlový olej, kakaové máslo, jojobový olej, vitamín E, pomerančová silice

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě 15-25°C. Chraňte před slunečním světlem. Zabraňte styku s očima.

Kdo stojí za Candy Soap? Katka Lasáková - nějakou dobu jsem žila v cizině, kde jsem pochopila, že funkčnost bez estetického zážitku přináší jen poloviční radost. A tak se učím, vymýšlím, zkouším a kombinuji. Rosťa Lasák - jsem ten, kdo pomáhá Candy Soap růst. Čtu užitečné i hloupé zákony a nařízení, vím něco o počítačích, cizích jazycích, daních nebo účetnictví.

Proč vznikla značka Candy Soap? Protože už nás nebavila nudná a nezajímavá mýdla, na která jsme v jednom kuse naráželi v obchodech. Mýdlo je produkt, kterému už několik desítek let chybí nápad. Přitom ho bereme do ruky několikrát denně. Chtěli jsme ve vlastní koupelně používat kvalitní mýdlo ze špičkových surovin, které nám bude zároveň dělat radost svou estetikou. A ruku na srdce - není lepší, když si návštěva v koupelně všimne raději zajímavého mýdla než vodního kamene?

Od nápadu k výrobě Byla to dlouhá cesta. Museli jsme se naučit, jak se vůbec mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají jednotlivé suroviny, co tělu prospívá a co mu může naopak uškodit. Navíc každý zodpovědný mýdlař potřebuje k ruce odborníky, kteří dohlížejí např. na alergeny v surovinách nebo hlídají, zda má daná ingredience opravdu příznivé účinky. Pochopili jsme, že při výrobě kosmetiky hraje roli každý detail. A díky tomu jsme rovněž zjistili, že v obchodech za své peníze často dostáváme produkty z levných surovin, které sice neublíží, ale tělu ani nijak neprospějí. Když jsme stáli na startu výroby, toužili jsme to změnit. Postupně jsme proto rozšiřovali sortiment mýdel o další kosmetiku - scruby, krémy, šampóny, balzámy. Postupovali jsme přitom stejně jako u mýdel - pečlivě, s citem pro detail, kvalitu i vzhled.

Jaké suroviny používáme? Pokud jde o suroviny, jsme naprosto nekompromisní. Vybíráme si pouze zavedené a prověřené dodavatele a požadujeme od nich bezpečnostní listy ke všem surovinám včetně obalů. Díky tomu ale můžeme dát ruku do ohně za každou ingredienci, kterou používáme, a zaručit tak nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků.

Všechny naše výrobky mají zpracovanou Zprávu o bezpečnosti kosmetického přípravku, kterou nám zpracovává odborník z oboru farmacie. Následně jsou naše výrobky zaregistrovány v Evropském portálu notifikace kosmetických přípravků neboli CPNP. Naše výrobna je schválená pro výrobu kosmetických přípravků všemi dotčenými orgány jako např. stavební úřad, Krajská hygienická stanice, Hasičský záchranný sbor a další. Samozřejmostí je živnostenské oprávnění pro obor Výroba chemických látek, přípravků a kosmetických prostředků. Máme oddělené prostory pro samotnou výrobu a skladování jak materiálu tak hotových výrobků.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce