Moštuj

Jablko 100% 5 l

Jablko 100% 5 l Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Moštuj

Jablko 100% 5 l

Složení: jablečná šťáva 100 %

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Náš mošt získal ocenění v soutěži Regionální potravina Zlínského kraje 2021 a Česká biopotravina roku!

Náš jablečný mošt má mimořádnou chuťProč? Ovoce si totiž také pěstujeme v našem Bio sadu, tam, kde se místo chemie využívá pomoci oveček a to prosím využíváme hlavně staré odrůdy jablek, to se jen tak nevidí! Ovoce lisujeme po staru, přirozeně za studena. Především ale dle platné legislativy mošt neobsahuje žádná sladila, konzervanty, barviva ani aromata. Mošt si můžete vychutnat jako šťávu, nebo si ho dle libosti naředit vodou.

Jablko je ovoce, které obsahuje řadu vitamínů, minerálních látek, ovocných kyselin a pektiny. Především pak vitamín C, který se podílí na normální funkci imunitního systému. Pektiny zase pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi.

Okoštujte pravý kousek Valaška a vyzkoušejte třeba náš mošt Jablko Jadernička.

 

Objem: 5 l

Jsme držiteli ocenění Regionální potravina Zlínského kraje a Česká biopotravina roku 2021

  Čím se zabýváme?

Naše rodinná moštárna se zabývá výrobou ovocných a zeleninových šťáv – moštů. Dbáme na vysokou kvalitu našich moštů. V naší nabídce najdete mošty, které nejsou vyrobené z koncentrátu, nejsou ředěny vodou nebo přislazované cukrem a neobsahují žádné konzervanty, barviva a aromata. Mošty jsou vyrobené z ovocné či zeleninové šťávy a jsou šetrně pasterizované.

  Čím jsou naše produkty výjimečné?

Nacházíme se v krásné Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, kde má ovocnářství svou tradici. Naše mošty jsou výjimečné především tím, a odlišují se od konkurence, že jablka na jejich výrobu jsou zpracovány převážně z našeho Bio sadu a od drobných místních pěstitelů, našich sousedů. Proto lze tvrdit, že tyto jablka nejsou chemicky ošetřovaná tzv. „stříkaná“ a jsou z původních odrůd vysokokmenných jabloní, které si zachovali svou chuť. Velkou pozornost si jistě zaslouží náš výjimečný mošt z Jaderniček.  Jadernička je velmi oblíbená odrůda, především u nás na Valašsku, která vyniká svou sladkou a nezaměnitelnou chutí. Určitě doporučujeme vyzkoušet. Za zmínku stojí také náš švestkový/trnkový(jak my říkáme) mošt, neboť naši sousedé z nich pálí slivovici, my je však lisujeme na mošt.

 

Jaký je náš příběh?

Naše moštárna je sice ještě mladá, avšak už dříve jsme naše jablka z Bio sadů zpracovávali na mošt v nedaleké moštárně. Byli jsme si vědomi kvality našich jablek, které pocházejí ze sadů, které nejsou chemicky ošetřované a jsou pouze spásané a hnojené našimi ovečkami a pocházejí z ještě původních odrůd vysokokmenných jabloní. To byl důvod, proč jsme se rozhodli vybudovat naši moštárnu, důvod, abychom této jedinečnosti využili.

 
 
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.