Hledáte bezobalovou bibli, která vás provede všemi oblastmi svého života? Tak přesně v tom vám pomůže knížka "Konec doby odpadové", která vám ukáže, že redukovat odpad již nemusí být věda!

385 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (26.6.2024)
Doprava od 85 Kč
Doprava od 85 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Kniha Konec doby odpadové nemá za cíl vás přimět k tomu, abyste nikdy neprodukovali žádný odpad. Chce vám vysvětlit, proč je vůbec téma plastů a odpadů problematické, a dát podněty k tomu, co můžete dělat jinak a lépe. 204 stran plných inspirace a konkrétních tipů z českého prostředí. Spousta krásných obrázků a fotek.

Pokud ze svého života odstraníte zbytečné jednorázové plasty a zredukujete svůj odpad, pomůžete tím nejen našemu životnímu prostředí, ale hlavně sami sobě. Když vyměníte zabalené zpracované „potraviny“ za čerstvé ovoce, zeleninu a další přírodní plodiny, zbavíte se chemikálií v domácnosti v podobě „čisticích přípravků“ a nahradíte je přírodními anebo když vyhodíte oblíbené pleťové krémy (vyráběné na ropném základu) a raději si koupíte ty z přírodních ingrediencí, uděláte tím nejvíce sami pro sebe.

Proto je celá snaha o zdravější a čistší Zemi vlastně snahou o zdravější já. To, jak vypadá naše životní prostředí, je totiž často odrazem toho, jak se o sebe sami staráme. Zároveň není pravda, že vy sami nic nezměníte. Jak řekl Mahátma Gándhí: „Buď tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“ Pokud vás tedy něco na této planetě štve, začněte nejdříve u sebe. Buďte vy tou změnou…  

O autorce: Pavla Wernerová je příznivkyní udržitelného a bezodpadového způsobu života. Kromě toho působí jako finanční poradkyně se specializací na zelené a udržitelné investování. Žije v Brně a je zakladatelkou blogu Za lepší život, kterým se snaží inspirovat čtenáře k životu bez odpadu.

Nyní se Pavla již několik let snaží redukovat svůj odpad a úspěšně se jí to daří. Téma udržitelnosti předává dál a učí veřejnost o tom, jak žít udržitelně ve všech sférách života: v domácnosti, podnikání a i ve financích. 

Více o její životní cestě najdete na jejím Instagramu @zalepsizivot.

O autorce:

Pavla Wernerová je příznivkyní udržitelného a bezodpadového způsobu života. Kromě toho působí jako finanční poradkyně se specializací na zelené a udržitelné investování. Žije v Brně a je zakladatelkou blogu Za lepší život, kterým se snaží inspirovat čtenáře k životu bez odpadu. Dále natáčí podcast EKOmaniaci, kam zve zajímavé osobnosti ze světa udržitelnosti.

Nyní se Pavla již několik let snaží redukovat svůj odpad a úspěšně se jí to daří. Téma udržitelnosti předává dál a učí veřejnost o tom, jak žít udržitelně ve všech sférách života: v domácnosti, podnikání a i ve financích. Více o její životní cestě najdete na jejím Instagramu.

celý profil tvůrce