ROZVONĚNO

JEDINEČNÁ - přírodní osvěžovač vzduchu s geránií a palmovou růží | ROZVONĚNO

IMG_2416_ctverec.jpg Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

ROZVONĚNO

JEDINEČNÁ - přírodní osvěžovač vzduchu s geránií a palmovou růží | ROZVONĚNO

Jedinečná žena si zaslouží jedinečné chvíle.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Přírodní osvěžovač vzduchu Jedinečná s geránií a palmovou růží.

Slouží k rozvonění prostoru kolem vás. Pohlcuje nepříjemné pachy.

Použití: Nastříkejte dle potřeby do prostoru. Neaplikujte na tělo.

Objem: 100 ml

Proč geránie a palmová růže?

  • Pozitivně působí na psychiku. Dokáží Vás zklidnit. 
  • Mají protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Nejedná se o léčivý přípravek.

Složení: Alcohol denat, Aqua, Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Limonene*.

Náš příběh

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se společně nadchli do pěstování, zpracovávání a vyrábění věcí z levandule. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, o které se staráme s láskou. Také nezapomínáme na naši nenahraditelnou zemi, kterou vyživujeme pouze ekologickými prostředky. Díky touze tvořit a rozdávat radost z levandule a přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ vůněmi přírody.

Co děláme? 

Zaměřujeme se převážně na výrobu svíček z přírodníchvosků - kokosového a sójového. Svíčky z přírodních vosků mají lepší vlastnosti než běžné parafínové svíčky. Neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou bilogicky odbouratelné. Při hoření nevylučují žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % oproti běžnému parafínovému vosku.

Levanduli, kterou si sami pěstujeme, využíváme k tvorbě našich produktů. Kromě svíček totiž vyrábíme i různé vonné dekorace nebo například soli do koupele, které plníme naší levandulí.

Ekologicky

Během celého procesu výroby myslíme na přírodu. Svíčky dáváme do již použitých skleniček např. od opočenského či farmářského jogurtu, různých pomazánek a našich svíček. Naše etikety jsou vyrobené z 15 % z organického odpadu z ječmene, z 40 % z recyklátu z modrých kontejnerů a zbylá celulóza je vyrobena za pomocí elektřiny z plně obnovitelných zdrojů. Etikety jsou zároveň odročitelné, takže jsou krásně vodou očistit. I u distribuce produktů dbáme na ekologii, proto obalové materiály požíváme opakovaně. Může se tedy stát, že vám dojde zboží zabalené v plastovém obalu. Tento obal však je z naší strany vždy znovu použitý. Je pro nás smysluplnější i plastový obal znovu využít, než jej vyhodit a nahradit jej novým papírovým obalem.

celý profil tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.