Angellus

IMUNITA směs 150g

IMUNITA směs 150g Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Angellus

IMUNITA směs 150g

Posiluje imunitní systém a čistí organismus.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Balení: 150 g / 30 porcí

Směs složená z bylinek, které pomáhají posilovat imunitní systém a čistit organismus.

Protizánětlivé a desinfekční působení.

Složení: Čekanka obecná kořen, Echinacea kořen a nať, Hluchavka bílá nať, Chrpa polní květ, Mateřídouška obecná nať s květem, Měsíček lékařský květ, Řepík lékařský nať, Skořice kůra, Šalvěj lékařská nať, Vřes obecný nať s květem, Yzop lékařský nať.

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce