ROZVONĚNO

Hodně štěstí - přírodní svíčka s rozmarýnem a levandulí

Hodně štěstí - přírodní svíčka s rozmarýnem a levandulí Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

ROZVONĚNO

Hodně štěstí - přírodní svíčka s rozmarýnem a levandulí

Svíčka Hodně štěstí je vyrobena z kombinace přírodních vosků - kokosového a sójového - a je ovoněná 100% přírodními éterickými oleji - rozmarýnem a levandulí.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Svíčka Hodně štěstí je vyrobena z kombinace přírodních vosků - kokosového a sójového - a je ovoněná 100% přírodními éterickými oleji - rozmarýnem a levandulí. 

Přírodní vosky neobsahují žádné škodlivé látky, jsou biologicky odbouratelné, neobsahují živočišné produkty a délka hoření je až o 50 % delší než u běžných parafínových vosků. Pro svíčky využíváme již použité skleničky a při výrobě se snažíme omezovat množství odpadu na minimum. Všechen materiál vybíráme s ohledem na udržitelnost přírody. Svíčky vyrábíme ručně na jihu Moravy.

Svíčka vydrží hořet až 25 hodin. Aby svíčka co nejdéle hořela, před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm.

Objem: 130 ml

Proč rozmarýn a levandule?

  • Směs uklidňuje a vyrovnává emoce.
  • Z jejich vůně budete štěstím bez sebe.

Nejedná se o léčivý přípravek.

Složení: kokosový vosk, sójový vosk, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Coumarin*.

* = přirozená součást přírodních esenciálních olejů; může vyvolat alergickou reakci

Náš příběh

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se společně nadchli do pěstování, zpracovávání a vyrábění věcí z levandule. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, o které se staráme s láskou. Také nezapomínáme na naši nenahraditelnou zemi, kterou vyživujeme pouze ekologickými prostředky. Díky touze tvořit a rozdávat radost z levandule a přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ vůněmi přírody.

Co děláme? 

Zaměřujeme se převážně na výrobu svíček z přírodníchvosků - kokosového a sójového. Svíčky z přírodních vosků mají lepší vlastnosti než běžné parafínové svíčky. Neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou bilogicky odbouratelné. Při hoření nevylučují žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % oproti běžnému parafínovému vosku.

Levanduli, kterou si sami pěstujeme, využíváme k tvorbě našich produktů. Kromě svíček totiž vyrábíme i různé vonné dekorace nebo například soli do koupele, které plníme naší levandulí.

Ekologicky

Během celého procesu výroby myslíme na přírodu. Svíčky dáváme do již použitých skleniček např. od opočenského či farmářského jogurtu, různých pomazánek a našich svíček. Naše etikety jsou vyrobené z 15 % z organického odpadu z ječmene, z 40 % z recyklátu z modrých kontejnerů a zbylá celulóza je vyrobena za pomocí elektřiny z plně obnovitelných zdrojů. Etikety jsou zároveň odročitelné, takže jsou krásně vodou očistit. I u distribuce produktů dbáme na ekologii, proto obalové materiály požíváme opakovaně. Může se tedy stát, že vám dojde zboží zabalené v plastovém obalu. Tento obal však je z naší strany vždy znovu použitý. Je pro nás smysluplnější i plastový obal znovu využít, než jej vyhodit a nahradit jej novým papírovým obalem.

celý profil tvůrce