FEELO

Feelo Šlehaný kokos se šípkovým olejem 120 ml

feelo-slehany-kokos-se-sipkovym-olejem-120-ml-udrumi.cz-1.png Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

FEELO

Feelo Šlehaný kokos se šípkovým olejem 120 ml

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Výhody oleje Hydratuje a regeneruje kůži Navrací pleti svěžest a vitalitu Vhodný především pro zralou pleť Pomáhá vyhlazovat vrásky a jizvy Šlehaný kokosový olej je oproti nešlehanému oleji lehčí a snadněji se vstřebává do pokožky. Má antimikrobiální vlastnosti, díky kterým napomáhá při léčbě infekčních kožních onemocnění jako je akné, celulitida a mykóza. Pomáhá zlepšovat funkci kožní bariéry, má protizánětlivé vlastnosti a napomáhá zmírňovat projevy stárnutí kůže. Šípkový olej navíc podporuje produkci kolagenu, který je nezbytný pro pružnost a pevnost pokožky. Pomáhá redukovat hyperpigmentaci a vyhlazuje vrásky a jizvy. Olej je vhodný pro hydrataci celého těla, včetně obličeje, vysušených rukou, podrážděné pokožky po holení i pro ošetření kůžičky kolem nehtů.  Použití: Přiměřené množství másla naneste na rozehřátou pokožku po koupeli a vmasírujte.  Složení:kokosový olej, šípkový olej Ingredients:Cocos nucifera oil, Rosa Canina Fruit Oil

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce