FEELO

Feelo Mycí kostka na nádobí - malá - 230 g Výběr mýdlenky: Bez mýdlenky

feelo-myci-kostka-na-nadobi-mala-230-g-vyber-mydlenky-udrumi.cz-1.png Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

FEELO

Feelo Mycí kostka na nádobí - malá - 230 g Výběr mýdlenky: Bez mýdlenky

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

O NAŠÍ MYCÍ KOSTCE Naše MYCÍ KOSTKA je velice efektivní tuhý prostředek nejen na mytí nádobí.  Zdolá i tu nejhorší špínu a mastnotu jak v kuchyni tak v koupelně, či celé domácnosti.  Pěna, kterou MYCÍ KOSTKA vytváří je hutná a bohatá a zatočí s každým mastným flíčkem.  Dokonce je skvělá na umývání lepidla po etiketách na sklenicích.  MYCÍ KOSTKA obsahuje pouze přírodní suroviny jako je hovězí lůj, bio kokosový olej, kyselina citronová a esenciální olej z citrónu (do 1 %).  Velice jemně tedy voní po citrónech.   NAŠE OSOBNÍ ZKUŠENOSTI MYCÍ KOSTKU už přes půl roku používáme.  Sami jdeme cestou přírodních přípravků a právě MYCÍ KOSTKA nám doma chyběla.  Když jsme ji zkoušeli a vyvíjeli, byli jsme velmi překvapeni její účinností.  S klidem umyla ohořelé dno pánve na oheň, z připáleného hrnce nebo pekáče s pomocí kartáče udělá nové nádobí a s lehkostí nám vyčistila opálené krbové sklo.   Nemám ráda etiketky na skleničkách, které používám na zavařeniny.  MYCÍ KOSTKA opět zafungovala na výbornou.  Etiketu i zbytek lepidla krásně odstranila.   I při úklidu koupelny přijde vhod.   PARAMETRY MYCÍ KOSTKY Nabízíme dvě velikosti - 230 g a 980 g.  Menší MYCÍ KOSTKA je krychle o velikosti 6.5 cm a při běžném používání vydrží až 6 měsíců.  Ta větší pak měří 10.5 cm a je jí fakt kusanec.  V běžné domácnosti bude sloužit až dva roky.  Velká MYCÍ KOSTKA je vhodná do větších domácností či menších provozoven. Však sami určitě poznáte, co se vám hodí.  Není nad vlastní zkušenost. SLOŽENÍ Ingredients (INCI): Sodium tallowate, Aqua, Glycerin, Sodium Cocoate, Sodium citrate, Citrus limon peel oil, Limonene, Linalool, Geraniol POUŽITÍ Odstraňte z nádobí přebytečný tuk a zbytky jídla. Namočte kartáč, houbičku či hadřík a krouživým pohybem vytvořte na MYCÍ KOSTCE bohatou, nadýchanou pěnu. (Podle potřeby opakujte, abyste vytvořili více pěny.) Umyjte nádobí a dobře opláchněte. Funguje ve všech typech vody, včetně tvrdé vody. Uchovávejte na mýdlence a používejte s bavlněnou houbičkou, žínkou nebo kartáčem.  

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce