FEELO

Feelo BIO Šlehaný kokos 120 ml

feelo-bio-slehany-kokos-120-ml-udrumi.cz-1.png Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

FEELO

Feelo BIO Šlehaný kokos 120 ml

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Výhody oleje Snadno se roztírá a vstřebává Nezanechává na kůži mastný filtr Udržuje pokožku vláčnou a hebkou Má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti Je vhodný i pro odličování a čištění pleti Šlehaný kokosový olej je nejuniverzálnější kosmetický olej se všestranným použitím. Je vhodný pro ošetření pokožky celého těla a oproti nešlehanému oleji lehčí a lépe se vstřebává. Proniká rychleji do všech vrstev kůže a nezanechává na pokožce dlouhodobý pocit mastnoty. Kokosový olej obsahuje vitamin E, esenciální aminokyseliny, kyselinu laurovou a kaprylovou, které udržují  přirozenou kožní mikrobiální flóru, chránící kůži před škodlivými mikroorganismy. Je protizánětlivý, podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá vyhlazovat vrásky.  Šlehaný kokos lze použít také po odstranění make upu a olejové čištění pleti. Stačí olej jemně vmasírovat do kůže a poté setřít teplou navlhcenou žínkou nebo ručníkem. Olejové čištění podporuje přirozené procesy v kůži, pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu a usnadňuje regeneraci.  Použití: Přiměřené množství másla naneste na rozehřátou pokožku po kupeli a vmasírujte.  Teplota tání kokosového oleje je 24°C.   Složení:kokosový olej Ingredients:Cocos nucifera oil

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce