FEELO

Feelo Balzám na ruce - TEA TREE - 50 ml

feelo-balzam-na-ruce-tea-tree-50-ml-udrumi.cz-1.png Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

FEELO

Feelo Balzám na ruce - TEA TREE - 50 ml

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Balzám na základě včelího vosku.  Intenzivně chrání a vyživuje namáhanou pokožku rukou a působí antibakteriálně.  Je vhodný i na suchou pokožku loktů, kolen atd.  Je to univerzální pomocník doma i na cestách.  Malé množství stačí pro dlouhotrvající péči.   Nabízíme variantu přírodní i s vonnou silicí.   Použití:Přiměřené množství balzámu vmasírujte do pokožky rukou.     Přírodní silice a jejich alergeny:Cedrové dřevo - bez alergenůLevandule - Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, LinaloolRůžové dřevo - Geraniol, Limonene, LinaloolTea Tree - D'limonene, Linalool

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce