Včelobal

ECOPAL XXL - ekologický podpalovač

Včelobal

ECOPAL XXL - ekologický podpalovač

Skutečně ekologický podpalovač. Na jednoduché a bezpečné zapálení ohně. Vhodný do krbů a kamen.

259 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (26.6.2024)
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Pásek postačí zapálit na jednom konci, nechat rozhořet a o váš ohýnek je postaráno. Tímto způsobem můžete zatápět i měsíc. Ecopal je ručně vyráběn. Tímto produktem jsme docílili to, co jsme si začátkem roku předsevzali - stát se bezodpadovými a pomáhat znevýhodněným osobám, které to mají v životě komplikovanější. Kupí Ecopalu jim pomáháte i vy, za což Vám patří velký dík.

Balení obsahuje 100 kusů hrubých pásků. Každý je možné rozdělit na tři silné podpalovače

Ecopal je složen z bavlny, včelího vosku, pryskyřice a bio řepkového oleje. Vzniká při výrobě Včelobalov jako vedlejší produkt, díky čemuž víme spotřebovat 100% vstupních surovin a netvoříme tak odpad, z čehož máme nesmírnou radost. Věříme, že i vy.

Kombinácia praktickosti, zaujímavého dizajnu a ekologických materiálov je dnes veľmi obľúbená. Keď si však ľudia u nás ešte nedávno hľadali znovu použiteľný obal na potraviny, ktorý by nebol z plastu, spĺňal by kritérium citlivého prístupu k prírode a zároveň by bol pekný, nemali takmer žiadnu alternatívu. Práve o túto zmenu ide v našom koncepte s názvom Včelobal, ktorý ponúka opakovane použiteľné ekologické obaly vyrobené lokálne z vosku od našich včelárov a prírodnej BIO bavlny.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce