CANDY SOAP

Deodorant - Levandulový - papírový obal

Deodorant - Levandulový - papírový obal Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

CANDY SOAP

Deodorant - Levandulový - papírový obal

Tuhý deodorant s příjemnou levandulovou vůní v šetrném papírovém obalu, který je možné po použití odhodit i na kompost. Levandulové aroma v kombinaci s bambuckým máslem, včelím voskem, sodou bikarbonou, mandlovým olejem a kakaovým máslem perfektně zvláční vaše podpaží,a navíc vás zbaví nevábného zápachu. Přílišné pocení může člověka ve společnosti uvést do spousty ošemetných situací. Jak se problémům s nadměrným množstvím potu vyhnout? Deodorant s nádechem levandule vás nežádoucího pachu zbaví. 100% přírodní deodorant s jemným levandulovým aroma v papírovém kompostovatelném obalu nezatěžuje životní prostředí. Bambucké máslo a kakaové máslo má zvláčňující efekt, proto usnadňuje hydrataci suché nebo popraskané pokožky. Současně zabraňují nežádoucí ztrátě vlhkosti kůže. Obsažený kukuřičný škrob a soda bikarbona pohlcují nepříjemný zápach a pot. Oxid zinečnatý se využívá pro výborné antiseptické, antibakteriální a absorpční vlastnosti. Slouží jako přírodní UV filtr. Přípravek je vhodný i pro podrážděnou pokožku. Deodorant nezabraňuje pocení (jedná se o zdravý a přirozený tělesný proces), potlačuje bakterie, které při přemnožení způsobují zápach v podpaží. Promyšlená kombinace přísad, které jsou pro výrobu levandulového deodorantu potřebné, vám pomůže uchovat si tělesnou svěžest, ať už plánujete náročné pracovní pochůzky, nebo návštěvu sportoviště. Objem: 30 ml

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Obsahuje: bambucké máslo, včelí vosk, soda bikarbona, kakaové máslo, kukuřičný škrob, mandlový olej, oxid zinečnatý a vůně levandulová silice.

Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao Seed Butter, Zea Mays Starch, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zinc Oxide, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool*, D-Limonene*(* je přirozenou součástí rostlinných silic).

DEODORANT SE VYTLAČUJE ZATLAČENÍM DNA DOVNITŘ.

ZABRAŇTE STYKU S OČIMA, Skladujte v suchu při teplotě 15-25°C, chraňte před slunečním světlem.

Kdo stojí za Candy Soap? Katka Lasáková - nějakou dobu jsem žila v cizině, kde jsem pochopila, že funkčnost bez estetického zážitku přináší jen poloviční radost. A tak se učím, vymýšlím, zkouším a kombinuji. Rosťa Lasák - jsem ten, kdo pomáhá Candy Soap růst. Čtu užitečné i hloupé zákony a nařízení, vím něco o počítačích, cizích jazycích, daních nebo účetnictví.

Proč vznikla značka Candy Soap? Protože už nás nebavila nudná a nezajímavá mýdla, na která jsme v jednom kuse naráželi v obchodech. Mýdlo je produkt, kterému už několik desítek let chybí nápad. Přitom ho bereme do ruky několikrát denně. Chtěli jsme ve vlastní koupelně používat kvalitní mýdlo ze špičkových surovin, které nám bude zároveň dělat radost svou estetikou. A ruku na srdce - není lepší, když si návštěva v koupelně všimne raději zajímavého mýdla než vodního kamene?

Od nápadu k výrobě Byla to dlouhá cesta. Museli jsme se naučit, jak se vůbec mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají jednotlivé suroviny, co tělu prospívá a co mu může naopak uškodit. Navíc každý zodpovědný mýdlař potřebuje k ruce odborníky, kteří dohlížejí např. na alergeny v surovinách nebo hlídají, zda má daná ingredience opravdu příznivé účinky. Pochopili jsme, že při výrobě kosmetiky hraje roli každý detail. A díky tomu jsme rovněž zjistili, že v obchodech za své peníze často dostáváme produkty z levných surovin, které sice neublíží, ale tělu ani nijak neprospějí. Když jsme stáli na startu výroby, toužili jsme to změnit. Postupně jsme proto rozšiřovali sortiment mýdel o další kosmetiku - scruby, krémy, šampóny, balzámy. Postupovali jsme přitom stejně jako u mýdel - pečlivě, s citem pro detail, kvalitu i vzhled.

Jaké suroviny používáme? Pokud jde o suroviny, jsme naprosto nekompromisní. Vybíráme si pouze zavedené a prověřené dodavatele a požadujeme od nich bezpečnostní listy ke všem surovinám včetně obalů. Díky tomu ale můžeme dát ruku do ohně za každou ingredienci, kterou používáme, a zaručit tak nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků.

Všechny naše výrobky mají zpracovanou Zprávu o bezpečnosti kosmetického přípravku, kterou nám zpracovává odborník z oboru farmacie. Následně jsou naše výrobky zaregistrovány v Evropském portálu notifikace kosmetických přípravků neboli CPNP. Naše výrobna je schválená pro výrobu kosmetických přípravků všemi dotčenými orgány jako např. stavební úřad, Krajská hygienická stanice, Hasičský záchranný sbor a další. Samozřejmostí je živnostenské oprávnění pro obor Výroba chemických látek, přípravků a kosmetických prostředků. Máme oddělené prostory pro samotnou výrobu a skladování jak materiálu tak hotových výrobků.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce