Angellus

MODRÉ Z NEBE směs 100g

MODRÉ Z NEBE směs 100g Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Angellus

MODRÉ Z NEBE směs 100g

Bylinná směs s petrklíčem a slézem - Doplněk stravy.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Balení 100 g / 25 porcí

Bylinky modré jako nebe. Čaj mění po zalití postupně barvu od světle modré přes fialovou do finálního medového odstínu. Krásně voní a chutná sladce. Slazený světlým medem ( doporučujeme akáciový nebo lipový ) chutná nebesky.

Složení: Černý bez květ, Echinacea nať, Chrpa polní květ, Lípa květ, Prvosenka jarní květ, Řebříček obecný květ, Sléz maurský květ.

  • Normální funkce dýchacích cest ( černý bez květ, lípa květ, prvosenka jarní, řebříček )
  • Normální činnost hltanu a dýchacích cest ( sléz maurský květ )
  • Vykašlávání ( lípa květ )
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém ( černý bez květ, echinacea, lípa květ )
  • Nervová rovnováha - uklidnění - relaxace ( prvosenka jarní )

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích obsažených bylin na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doporučené dávkování: Polévkovou lžíci bylinné směsi zalít 250ml vroucí vody a louhovat 12min. Užívat max 3x denně po jídle. Čaj s echinaceou užíváme max. 14 dní a potom min. na 14 dní uděláme pauzu. Jde o silnou bylinku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Skladování: V suchu a temnu. Ideálně v uzavíratelné skleněné nádobě. Uchovávejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.  

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.