Magifešn

BIO Tričko Jsem víla, vole! (Luční) l, bila

Magifešn

BIO Tričko Jsem víla, vole! (Luční) l, bila

★ Kvalitní ekologické tričko z biobavlny* s autorským designem. Tričko je ze 100% prstencově předené česané biobavlny, a pyšní se jedním z nejpřísnějších certifikátů – certifikátem GOTS. Materiál i výroba jsou ekologické a etické. Jedná se o udržitelnou, tzv. slow fashion módu. Tričko zdobí autorská fotografie. Něžný věneček z květin, lístků a bobulí je doplněn uvnitř kruhu vtipným nápisem "Jsem víla, vole!":).

870 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (23.7.2024)
Doprava od 79 Kč
Doprava od 79 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

★ Kvalitní ekologické tričko z biobavlny* s autorským designem. Tričko je ze 100% prstencově předené česané biobavlny, a pyšní se jedním z nejpřísnějších certifikátů – certifikátem GOTS. Materiál i výroba jsou ekologické a etické. Jedná se o udržitelnou, tzv. slow fashion módu. Tričko zdobí autorská fotografie. Něžný věneček z květin, lístků a bobulí je doplněn uvnitř kruhu vtipným nápisem "Jsem víla, vole!":). Jelikož se jedná z části o ruční práci, je každý kousek originál a fotka je do jisté míry ilustrační :). Potisk nepraská a na světlém podkladě není znatelná vrstva v místě obrázku. Obrázek se stává "součástí tkaniny" díky koncentrovaným pigmentům. Podrobnosti k dámskému tričku:
  • Gramáž: 155 g/m2
  • Materiál: 100% kvalitní prstencově předená česaná biobavlna tzv. „ring-spun combed cotton“ – nejvyšší možná kvalita zpracování bavlněného vlákna. Protože tričko může být pouze tak kvalitní, jako je způsob, jakým je bavlna zpracována.
 Perte tričko vždy naruby (nejlépe do 30°C, maximálně na 40°C).  Vyhněte se: bělidlům, aviváži a dalším chemickým přípravkům.  Žehlete motiv naruby. Výrobek je certifikovaný: *Proč je biobavlna zásadně lepší než běžná bavlna?
  • Pěstování konvenční bavlny spotřebuje obrovské množství vody, například na výrobu jednoho jediného trička se spotřebuje téměř 3000 litrů vody.
  • Konvenční bavlna je často chemicky upravena. Pěstování bavlny je odvětvím zemědělství, kde se používá největší množství chemikálií. Bavlna se sice pěstuje na 4 % zemědělské půdy, ale použije se na ni 10 % světové spotřeby pesticidů, a dokonce takřka až 25 % spotřeby insekticidů. Tím dochází k velkému znečišťování vody a půdy.
  • Lidé, kteří tuto bavlnu pěstují a zpracovávají se dostávají do kontaktu s mnoha chemikáliemi. Ty jim způsobují méně či více závažné zdravotní problémy.
  • Takové oblečení není zdravé ani pro nás samotné, chemikálie z běžného bavlněného trička vstřebáváme přes náš největší orgán – kůži.
  • Buďme pozorní a soucitní k sobě i k ostatním. Zajímejme se o způsob zpracování a původ vašeho příštího nakoupeného výrobku :).
 

Barva: Bílá, Velikost Oblečení: L

Mise je jasná. Dělat svět víc Magi©!

Originální česká značka zakládající si na ruční práci, a zároveň na šetrnosti k naší krásné planetě.

Srdce Magifešn tvoří ilustrátorka Magi & programátor Jindřich.

Magifešn charakterizuje ruční kresba a malba v propojení s moderními technologiemi, které vytváří snadno rozpoznatelný rukopis, často s přidanou hodnotou ve formě humoru. Používáme etické materiály, které jsou certifikované a férové k lidem, zvířatům, životnímu prostředí i zdraví.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce