SUTU slow fashion brand

bílá lněná košile s

SUTU slow fashion brand

bílá lněná košile s

Bílá lněná košile. Materiál: 100% len Praní: 30 °C za použití ekologických pracích prostředků Dodání: maximální doba dodání je 14 dní Svým nákupem podporujete výrobce lokálních přírodních látek a etickou výrobu oblečení. Děkujeme.

1600 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (14.12.2023)
Doprava od 0 Kč
Doprava od 0 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Doručení kurýrem - PPL.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Velikost Oblečení: S

Jsme zlínská oděvní značka pomalé módy, která tvoří v principech trvalé udržitelnosti s ohledem na životní prostředí a etiku práce. Hlavním smyslem je tedy výroba oblečení jednak z lokálních materiálů a také tvorba limitovaných upcyclovaných kolekcí.

Jsme hledačky textilu a odkazů minulosti kloubící se s potřebami dneška – těmi našimi i potřebami planety. Podlehly jsem trendu udržitelnosti a zpomalení a vzaly si ho za svůj. Doma nám možná nějaký sáček omylem unikne do směsného odpadu, ale v naší tvorbě se snažíme na sebe být o to přísnější.

Inspirujeme se přírodou, děním okolo nás i uvnitř nás. Baví nás sofistikovanost, lehká variabilita a minimalismus. Téma pomalé módy nás zajímá opravdu do hloubky a stále hledáme nové cesty a způsoby.

Protože jedna z nás má nutkavou potřebu mít ve věcech systém a druhá obsedantní posedlost změnou, naše tvorba je především kompromisem těchto dvou principů. Konsenzus systematika a chaotika je vetkaný do každé nitě, jakož i zpráva do světa, že i dva odlišné principy můžou tvořit harmonii. Naše tvorba je cesta, kterou občas určujeme my a občas nás vede ona sama.

SUTU je úcta k místu, odkud pocházím, úcta ke kořenům. SUTU je vědomí, že jsem tady, dívám se okolo sebe, tvořím.

SUTU slow fashion brand

celý profil tvůrce

Další produkty od tohoto tvůrce

Nakupte více produktů a ušetřete na dopravě.

zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.