Kategorie

Víme, po čem touží vaše babička. Aneb 6 tipů na vánoční dárky a kalendář to není

Opravdu má vaše babička radost, když už několikáté Vánoce za sebou otevře balíček a v něm objeví nástěnný kalendář, knížku ze života celebrity, utěrky nebo fotoalbum? A to už několikátou dekádu v kuse? My si myslíme, že nemá. A tak jsme vybrali 6 tipů, které vaši babičku zahřejí u srdce.

Je načase změnit stereotypní dárky pro babičky a letos je doopravdy překvapit. Jdete s námi do výzvy: I babička si zaslouží víc než jen kalendář? 

Ukažte jí, že vám na ní záleží a řekněte dárkem: “Děkuji, babi.” 

  1. Ach, ty vzpomínky. 

Tohle je opravdu speciální dárek. Darujte babičce přírodní osvěžovač vzduchu, který ji zavede do vzpomínek z dětství. Nechte ji zasnít se do vzpomínek, které ji dojmou. Vykouzlit pod stromečkem krásné překvapení, které potěší každou babičku.

Jdu se mrknout.

Osvěžovač vzduchu s vůní Vánoční zázrak
  1. Copak to voní?

Každá babička má někde ve skříni schovanou kostku mýdla, aby její oblečení krásně vonělo. Tentokrát ji můžete dát celou sadu a navíc s netradiční vůní jablečného závinu. Tato ručně vyrobená drobnost ji zajisté vykouzlí úsměv na tváři.

Podívejte se zde.

Vůně do šatníku Jablečný štrůdl
  1. Marmoška s Filipínským rumem

Většinou je to spíše babička, kdo dodává marmeládu celé rodině. Co ovšem babičce rozšířit obzory o nové chuťové prožitky. Na naši marmeládu z pomerančů, s vanilkou a Filipínským rumem jen tak nezapomene. Oblíbí si ji a nebo zůstane u klasiky? Pojďte to vyzkoušet. 

Tu určitě chci.

Marmeláda s Filipínským rumem
  1. Zubní pasta – opravdu?

Ovšem pozor, ne tak ledajaká. Ta naše obsahuje černé uhlí, které čistí a bělí zuby zároveň. Představte si, jaké překvapení zažije babička, když místo klasické bílé pasty otevře tu s černým uhlím. Zážitek, kterým se bude na Vánoce bavit celé rodina. 

Podívejte se tady.

Pasta s černým uhlím
  1. Obal na chleba

Pak tady máme jednu klasika neklasiku. Obal na chleba zná každá babička. Ten náš je ovšem vyrobený z voskované látky, která skvěle nahradí jakýkoliv sáček nebo utěrku. Ukažte babičce skladování pečiva budoucnosti. Moderní babička toto jistě ocení. 

Jdu se podívat.

Obal na chleba
  1. Svíčka jako z cukrárny

Pozor na mlsné babičky. Tento produkt, přestože vypadá k nakousnutí, k jídlu není. Svíčka s makronkami je krásnou malou pozorností, která zahřeje babičku u srdce. Darujte kousek hřejivé radosti.

Tuhle chci.

Svíčka makronka

Ať už babičce vyberete cokoliv, věříme, že z vašeho dárku bude mít ohromnou radost.

Přejeme vám příjemné a radostné chvíle v kruhu nejbližších.

Diskuze

Nákupní košík