Kategorie

O nás

Nápad, společné hodnoty a sdílení nás svedly dohromady

A S UDRUMI MÁME VELKÉ PLÁNY!

Každá pocházíme z jiného koutu Česka. Každá jsme jiná a ve třech se parádně doplňujeme. Během pár měsíců příprav na UDRUMI vzniklo inspirativní přátelství a také spousta nových společných vizí. 

S UDRUMI chceme dokázat velké věci! Děláme totiž to, co nás naplňuje a v čem vidíme smysl. A věříme, že naši společnou pozitivní energii předáme nejen do celého projektu, ale také všem, kteří se rozhodnou plout s námi. Protože víme, že každá jedna kapka v moři má svůj význam.

DÁŠA

Jsem společenský introvert a praktický hipík. A taky ta, kterou napadlo založit UDRUMI. Spouštěčem bylo před lety moje zapojení do projektu Slušná firma, kde jsem si potvrdila, že business může být jak výdělečný, tak etický. To jsem ještě pracovala v klasickém korporátu. A uvědomila jsem si, že už nemůžu pracovat pro peníze bez hlubšího smyslu. 

Moje další pracovní kroky už vedly uvědoměle, do obuvnické firmy TOMS, nebo k výrobci udržitelných obalových materiálů. Zároveň jsem ve volném čase několik let spravovala projekt Vyrobeno srdcem na podporu českých a slovenských rukodělných značek. A teď se s holkami pouštím do UDRUMI.

Žiju mezi Nizozemskem a Českou republikou, mezi kterými přejíždím jako správný enviro nadšenec převážně vlakem. Mám ráda pomalý život, přírodu, tradici a hloubku. Ale také minimalismus, design a progresivní přemýšlení. Chci podporovat průkopníky a nadšence, kteří dělají věci od srdce, a mají přitom na srdci planetu. 

Chcete se propojit? Najdete mě na odkazech níže.

Káťa

Jsem životní požitkář, rebel, pisálek a holka s otevřenou hlavou. Odmalička miluju přírodu a ruční tvorbu. Vysoká mě zavedla do mezinárodních firem k profesi markeťačky. Po narození našich dvou dětí se mnohé změnilo. Cítila jsem velkou touhu dělat věci ne proto, že musím nebo se to ode mě očekává, ale proto, že mě to dělá šťastnou a vidím v tom smysl. Pro sebe i jako vzor pro naše děti.

Poté co jsme koupili chalupu v horách se má touha po ochraně přírody probudila naplno. Začala jsem psát blog, zapojila jsem se do petic na ochranu krajiny, podporovala místní tvůrce a přemýšlela o profesní změně, která mi dá svobodu tvořit.

Jako nadšená chalupářka žiju mezi Prahou a Krušnými horami, kde jsme šťastní jako blechy. Přeji si s UDRUMI tvořit nové mosty. Mezi přírodou a námi. Chci být součástí projektu, kde každý z nás může přispět k radosti jiných a lepší budoucnosti naší planety.

Chcete se propojit? Najdete mě na odkazech níže.

Nela

Věřím, že naše možnosti jsou bezlimitní. Vše je o našem mindsetu a našich hodnotách. Jsem vizionář a optimista. Neptám se proč, ptám se jak. 

Budoucnost vidím v udržitelnosti, sdílení a podpoře, které provází všechny mé projekty a krásně se kloubí právě v UDRUMI.

V posledních letech jsem pracovala pro známé české startupy jako marketingový stratég. Vymýšlení nových nápadů je to, co mě naplňuje, a ráda se pouštím do zajímavých projektů. 

Mimo to jsem zakladatelkou udržitelné outdoorové značky pro ženy RACŪNA a také autorkou knihy Realita bez limitů, která se věnuje našemu vnitřnímu nastavení a jak ovlivňuje celý náš život. 

Nerada sedím se založenýma rukama na gauči, když vím, že mohu vytvořit projekt, který pomůže planetě, lidem a posune celou společnost zase o kus dále. 

S UDRUMI máme velké plány a já jsem neskutečně ráda, že mohu být u toho. 

Chcete se propojit? Najdete mě na odkazech níže

Chcete si přečíst více o našich komunitních zásadách?

Shopping Cart