Kategorie

Sháníte jedinečné vánoční dárky pro vaše děti? Máme pro vás tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na rtech každému předškolákovi

Autor: Petra Frišová

Přemýšlíte, co nadělit dětem k Vánocům? Všude kolem je spousta hraček, tolik druhů, tolik možností. No, a ty ceny! Autíčko za pár desítek korun nebo blikající plastový dinosaurus. Bomba, to koupím klidně několik! Možná tolik nevydrží, ale dětem to beztak nevadí.

Nechcete letos zvolit jinou cestu? Co asi vypovídá dárek, o kterém víte, že se brzy rozbije? Dárek, který nejspíš vznikl tisíce kilometrů daleko, tušíte, že asi někde v Asii, ale možná ani nepřemýšlíte nad tím, jak vznikl.

Děti jsou naše velká láska. Z lásky vznikly, s láskou se k nim chováme. A v tomto duchu bychom pro ně měli vybírat i dárky. Věnujte letos svým dětem dárek s přesahem. Takový, který jim nejen vykouzlí úsměv na rtech, ale navede je i na cestu lásky k tvorbě i naší planetě. Kouzelný dárek, který jim otevře nové možnosti. Nejen ve hře, ale i v životě.

1. Poskládejme si naši legrační rodinu

Taky jste jako děti milovali skládačky postaviček? Já té své říkala Pana Voda. Ani nevím proč. Každopádně vím, že to byla jedna z mých oblíbených hraček. A mám ji dodnes.

I vašim dětem jistě udělá radost některá z našich skládaček z bukového dřeva. A můžete si poskládat celou rodinu. Postavičky si můžete složit tak, jak se patří. Ale to bude možná nuda. Jak asi bude vypadat maminka s hlavou tatínka, nebo holčička s nohou místo ruky? Postavičky dávají prostor pro fantazii a kreativitu, tak důležitou pro dětský věk. A samozřejmě podporují jemnou motoriku. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, vydrží všechny vylomeniny, pády i nehody. A třeba je po letech vaše děti najdou na půdě a budou si s nimi hrát i vaše vnoučata.

Mrkněte se na obdivuhodně tvárnou rodinku.

Dřevěná rodinka, s kterou budou vaše děti kouzlit.

2. Vánoční pohoda u pohádky

Ach, ty pohádky. Pohádky miluje každý. A kdo říká, že ne, přijde do pekla. Zachumlejte se s dětmi do pohádkově příjemné deky a vychutnávejte si nezaměnitelné chvíle společně. A s cukrovím, samozřejmě.

Mušelínová zachumlovačka pro vašeho předškoláka.

Sloníková deka, která potěší holky i kluky.

3. Tvořte svůj příběh

Stavění, stavění,
všechny smutky zahání,
stavění, stavění je lék!

Sestavte si hrad, draka, letadlo anebo sami sebe. Postavte si cokoli, co vaše fantazie dovolí, ale klidně i něco navíc. S originální stavebnicí se vydáte za hranice všednodennosti. Věřte, že tato stavebnice pohltí i vás, dospěláky. Navíc, budete trávit společný čas s dětmi. A to je dárek s nevyčíslitelnou hodnotou.

Pro prcky, kteří milují stavění. A pro společně strávený hravý čas s rodiči.

Nechte děti tvořit jejich vlastní svět – svět příběhů, radosti ze hry a bezbřehé fantazie.

4. Pořádný bourák

Kluci a auta. Toto spojení vzniká už v dětství. Každý kluk musí mít pořádný auťák. Důležitá je nejen jeho rychlost, ale hlavně i kvalita. Zkrátka musí to být pořádný bourák s párem silných koní, co zvládne každou zatáčku a v cíli bude jako první.

Auťák, který váš mrňous bude milovat.

Auťák pro vašeho Závodníka. A může mít i dva páry koní;)

5. Něco pro parádnice

Vaše malá parádnice jistě ocení vánoční šatečky ušité tvůrkyní, která tvoří v obklopení krásných českých lesů. Nebojte, materiál nepíchá jako jehličí. Právě naopak! Šatičky jsou měkoučké jako mech. Až vaši malou princeznu uvidíte oblečenou do těchto kouzelných šatů, bude to i pro vás ten nejkrásnější dárek. Šaty jsou rostoucí a vhodné nejen pod vánoční stromeček. A v předvánočním blázinci jistě uvítáte, že šatičky nemusíte žehlit. Mušelín je sám o sobě lehce pomuchlaný, tedy šatičky stačí vyždímat a pověsit na ramínko.

Šatičky jako pro karkulku.

Rostoucí šatičky pro berušky, karkulky a princezny každého věku.

6. PRVŇÁČEK

Pokud vás následující září čeká velký den a vaše dítko půjde do první třídy, můžete se připravit už nyní. Budoucího školáčka nalákáte s originálně krásnou a praktickou sadou pro prvňáčky.

Hurá do vesmíru! A také do školy;)

Vesmírný první školní den. Hurá na něj s veškerou školáckou výbavou!

7. PRASÁTKO

Zlaté prasátko vidíte každý rok, tedy pokud poctivě vydržíte nepapat. A pokud to nevydržíte a baštit budete, nemějte strach. Vánoční prasátko čeká i vás.

Není zlaté, je dřevěné, a přesto kouzelné;)

Stoprocentně čistotné “chro”.

Zkrátka a dobře, Vánoce jsou svátky klidu a míru. S našimi kouzelnými dárky to nebude jen pouhá fráze. Koupí UDRUMI dárků podpoříte nejen lokální tvůrce a dětské duše, ale i přírodu. Krásné Vánoce!

Diskuze

Nákupní košík