Green Stories

Florárium “Ametist” - krásný Vánoční darek

Florárium “Ametist” - krásný Vánoční darek Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Green Stories

Florárium “Ametist” - krásný Vánoční darek

Vše florária se vyrábí individuálně v našem studiu v Praze. Výroba trvá 2-5 dní od dne provedení platby. Pokud chcete dostat svoji objednávku dříve nebo v určitý den, prosím uveďte to v poznámce při objednání. Velikost 28*36 cm

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Vy můžete si vybrat barvu orámování terária:- černá;- stříbrná;- měděná.⠀- Geometricky skleněný terárium přinese moderní styl a klasickou elegance do vašeho bytu nebo kanceláře;- Pokojivé rostliny nikdy nezůstanou bez pozornosti ve vašem bytě a budou se cítit bezpečně v teráriu;- Forma je ideální pro kaprady, mech, sukulenty, kaktusy a jiné rostliny;- Je to zcela ruční práce, terárium se vyrábí z průhledného skla, tloušťka 2 mm;- Hermeticky, nepropuští vodu;- Skvěle vypadá jako svatební dekorace, šperkovnice nebo svícen.⠀Pokud mate speciální požadavky, prosím napište nám a my Vám pomůžeme s výběrem a vyrobíme formu podle individuální velikosti.

Vše florária se vyrábí individuálně v našem studiu v Praze. Výroba trvá 2-5 dní od dne provedení platby. Pokud chcete dostat svoji objednávku dříve nebo v určitý den, prosím uveďte to v poznámce při objednání.

celý profil tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.